Компанія «БАУЕРБУД» пропонує послуги з розробки індивідуальних дизайн-проектів житлових і нежитлових споруд, готельних комплексів, складських приміщень, паркінгів, автостоянок, автозаправок, сільськогосподарських споруд.
Для наочного представлення проекту потенційним покупцям і замовникам необхідна його візуалізація. У результаті 3d-моделювання та візуалізації проекту у Вас буде можливість побачити як буде виглядати майбутній житловий або нежитловий комплекс, склад чи інша господарська споруда. 3d-візуалізація значно полегшує сприйняття кольору і текстури матеріалів, геометрії, розмірів об'єктів і його деталей. І нарешті повне уявлення про об'єкт забезпечить візуалізація денного або вечірнього освітлення.
При роботі з екстер'єром ми здійснюємо прив'язку до конкретної місцевості. Для більшої ефективності сприйняття ваших ідейних рішень і проектів ми обов'язково доповнюємо зображення ландшафтним дизайном і предметами екстер'єру. А якщо у вас є вже концептуальні дизайнерські рішення з благоустрою ділянки або території тоді ми з радістю втілимо їх у наших роботах.